شهریور داغ اسمارت‌لبی!

شهریور ماه، آخرین فصل تابستان گرم از راه رسیده است! هر چقدر که هوا در این تابستان گرم بود ولی هوای اسمارت‌لب سرد بود. من و احسان به علت مشغله زیاد نتوانستیم آن طور که باید و شاید مطلب بنویسیم و این باعث شد که بعضی از دوستان و همراهان همیشگی اسمارت‌لب معترض شوند و البته حق هم با آن‌ها است.

تصمیم دارم کمی از گرمای تابستان را به اسمارت‌لب بیاورم! برای این منظور تصمیم دارم هر دو روز یک بار با یک مطلب جدید در اسمارت‌لب مهمان تابستان گرم شما باشم. تعدادی از آن‌ها مطالب آموزشی اندروید است که طیق برنامه منتشر می‌کنم و تعدادی دیگر از مطالبی است که مدت‌ها است می‌خواهم درباره آن‌ها بنویسم ولی همیشه کمبود وقت بهانه‌ای می‌شد برای ننوشتن‌شان. دو سه مطلب هم مطالبی است که قول آن‌ها را در ایمیل به دوستان داده بودم ولی ننوشته بودم.

به هر حال خوشحال می‌شوم اگر مطلب خاصی مدنظر شما است و فکر می‌کنید ممکن است من بتوانم درباره آن‌ بنویسم، آن‌ها را در کامنت‌ها بگویید تا در حد وسعم درباره آن‌ها هم بنویسم!

خلاصه این که امیدوارم کم کاری ما را در این چند وقت اخیر ببخشید و باز هم مثل سابق به سایت خودتان سر بزنید و ما را از نظرات ارزشمندتان مطلع کنید!

1 فکر می‌کنند “شهریور داغ اسمارت‌لبی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *